Hakkımızda

Vizyonumuz

GELİŞEN VE HIZLA DEĞİŞEN BİLİM ÇAĞIMIZ DA ÜNİVERSİTELERİMİZİN VE ARAŞTIRMA KURULUŞLARIMIZIN LABRATUAR İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK KİŞİYE ÖZEL İSTEĞE BAĞLI TASARIM VE DİZAYNLAR YAPARAK, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK VE TÜRKİYE PİYASASINDA ALANINDA ÖNDER BİR FİRMA OLABİLMEKTİR.

Misyonumuz

MÜŞTERİLERİMİZE KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN İHTİYAÇLARINA UYGUN
İMALATLARINA MAKSİMUM FAYDA SAĞLAYACAK MAKİNALAR ÜRETİP SUNMAKTIR.
DEĞERLERİMİZ;
1.GÜVEN
2.ŞEFFAFLIK
3.KALİTE
4.MÜŞTERİ ODAKLILIK
5.REKABETÇİLİK
6.YARATICILIK

Hizmetlerimiz

  • Labratuvar Cihazları

    Üniversiteler ve özel laboratuvarlar için standartlara uygun, laboratuvar ölçekli, kendi tasarımımız ve imalatımız test cihazları üretmekteyiz.

  • Mühendislik, Tasarım ve İmalat

    İhtiyaçlarınız doğrultusunda alanımıza uygun mühendislik çalışmaları ve hizmetleri vermekteyiz. Özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda breitling replika tasarımı ve imalat çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarımlar yapmaktayız, ayrıca bu tasarımlar veya kendi tasarımlarınızın imalatını gerçekleştirmekteyiz.

  • Özel İmalat

    Alıcıya özel makinenin  tasarımı , analizi , projelendirilmesi ve imalatı İthal edilmesi planlanan makinelerin , Ar-Ge çalışmasıyla, alıcıya uygun özelliklerde eklenerek, yurtiçi imkanlar ile yeniden tasarımı, analizi, projelendirilmesi ve imalatı Kısmen veya tamamen projelendirilmiş bir makine ve mekanizmanın projesinin geliştirilmesi ve imalatı Mevcut bir ürünün / makinenin, Tersine Mühendislik çalışmaları ile projelendirilmesi ve imalatı Üretim…

İletişim

TurkYus Makina Ar-Ge Üretim Teknolojileri

Şube 1: Üçevler Mah. Küçüksanayi Sitesi, 26. Sk. No: 17, Nilüfer / BURSA

Şube 2 : Küçük Sanayi sitesi 20. Blok No:18 Nilüfer / BURSA

0543 911 78 07

info[at]turkyus.com

Sosyal Medya

Back to Top